Element dekoracyjny - Mazowieckie Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Modlinie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie w dniach 21.10 oraz 22.10.2022 roku organizuje bezpłatne szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie karty rowerowej, którzy nie są uczniami Szkoły Podstawowej.

Powyższe szkolenie obejmuje dwudniowe darmowe zajęcia przygotowujące do egzaminu na Kartę rowerową, zgodnie z poniższą informacją:

  1. w dniu 21.10.2022 roku w godzinach 800 – 1430 zostaną przeprowadzone zajęcia teoretyczne (6 godzin) – z zakresu wiedzy o ruchu drogowym oraz umiejętności udzielania i zachowania podczas udzielania pierwszej pomocy uczestnikom wypadków drogowych - zajęcia odbędą się w siedzibie WORD w Warszawie przy ul. Odlewniczej 8 (Sala na III piętrze budynku) - po zakończeniu szkolenia, około godziny 1435 odbędzie się egzamin teoretyczny dla osób przeszkolonych podczas którego obecny musi być nauczyciel lub rodzic lub dorosły opiekun osoby szkolonej/egzaminowanej;
  2. w dniu 22.10.2022 roku w godzinach 1000 – 1200 zostaną przeprowadzone zajęcia praktyczne (2 godziny) - z zakresu wiedzy technicznej oraz doskonalenia umiejętności jazdy rowerem - zajęcia odbędą się na terenie Mazowieckiego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Modlinie przy ul. Thommee 1a (MC BRD położone jest vis a vis Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w Modlinie), na miejscu dostępne będą rowery, kamizelki odblaskowe i kaski, można będzie również korzystać ze swojego sprzętu - po zakończeniu szkolenia, około godziny 1205 odbędzie się egzamin praktyczny dla osób przeszkolonych podczas którego obecny musi być nauczyciel lub rodzic lub dorosły opiekun osoby szkolonej / egzaminowanej*.

W celu dokonania zapisu na szkolenie należy osobiście lub przez upoważnioną osobę dostarczyć do WORD w Warszawie ul. Odlewnicza 8, II piętro, pokój 203 i/lub 216 oryginały:

    1. wypełnionego, zgodnie z uwagami w nim zawartymi, przez rodzica lub opiekuna oraz nauczyciela / wychowawcę Arkusza zaliczeń, który można pobrać ze strony WORD z zakładki Karta rowerowa.
    2. podpisanego na tylnej stronie zdjęcia o wymiarach 45mm x 35mm.

* W razie braku możliwości osobistego dostarczenia oryginałów wyżej wymienionych dokumentów przed rozpoczęciem szkolenia, dopuszcza się przesłanie zeskanowanego Arkusza zaliczeń drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dostarczenie oryginałów dokumentów najpóźniej w dniu szkolenia. Osoby, które nie dostarczą powyższych dokumentów nie zostaną dopuszczone do szkolenia.

Na zajęcia należy zabrać ze sobą Legitymację szkolną.