To kolejna inicjatywa samorządu województwa mazowieckiego której celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez kształtowanie prawidłowych postaw oraz uświadomienie zagrożeń wynikających z uczestnictwa w ruchu drogowym.

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B i masz nie więcej niż 24 lata lub ukończyłeś 55 lat zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Modlinie.

Urządz Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie wraz z Mazowieckiem Centrum Polityki Społecznej ogłasza nabór na bezpłatne szkolenie profilaktyczne z techniki jazdy dla młodych kierowców w wieku 18-24 lata oraz dla kierowców którzy ukończyli 55 lat.

Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Modlinie– serdecznie zapraszamy.

Od 2 sierpnia 2021  rozpoczynamy przeprowadzanie egzaminów państwowych w zakresie kategorii A, A2, A1 i AM w miejscu egzaminowania przy ul. Powstańców Śląskich 127 A.

Flota egzaminacyjna, motocykli egzaminacyjnych oraz motorowerów  w zakresie marki, modelu, pozostaje taka sama w obu Miejscach Egzaminowania i porównaniu do stanu obecnego zostanie rozszerzona o nowy model dla kategorii A2 prawa jazdy.

Nowością we flocie jest motocykl BMW G310R.  

Szanowni Państwo, Klienci WORD Warszawa.

Informujemy, że w dniu 17 lipca 2021 (sobota) WORD w Warszawie będzie nieczynny. Nie będą prowadzone egzaminy i zapisy na egzaminy w żadnym z Miejsc Egzaminowania.

Za wynikłe z tego powodu utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na, organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury w dniach 11-13 czerwca 2021, Egzamin Weryfikacyjny dla kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdem silnikowym, Miejsce Egzaminowania Odlewnicza będzie nieczynne w dniach 11 i 12 czerwca 2021 (piątek, sobota).

W dniach 11-12 czerwca 2021 (piątek, sobota), w ME Odlewnicza nie będą realizowane egzaminy oraz nie będą prowadzone zapisy na egzaminy.

Miejsca Egzaminowania Radarowa oraz Bemowo pracować będą normalnie.

W dniu 11 czerwca 2021 (piątek) administracja WORD pracuje normalnie.

Za wynikłe z tego powodu utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

Szanowni Państwo, Klienci WORD Warszawa.

Informujemy, że w dniach od 30 kwietnia 2021 (piątek) do 3 maja 2021 (poniedziałek) WORD w Warszawie będzie nieczynny. Nie będą prowadzone egzaminy i zapisy na egzaminy w żadnym z Miejsc Egzaminowania, nie będzie też pracować Administracja Ośrodka.