Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób przystępujących do egzaminu państwowego na prawo jazdy przedstawiamy Państwu krótkie filmy instruktażowe w których egzaminatorzy WORD w Warszawie przybliżają zagadnienia związane z zasadami oraz kryteriami oceny poszczególnych zadań egzaminacyjnych. Nie zabrakło w nich też kilku porad od egzaminatorów, o których warto pamiętać aby wizyta w naszym ośrodku zakończyła się sukcesem. Mamy nadzieję, że materiały te przyczynią się do lepszego zrozumienia zasad obowiązujących podczas egzaminu a także do zredukowania stresu jaki towarzyszy osobom egzaminowanym. Przed Państwem poradnik dotyczący egzaminu na placu manewrowym dla kategorii C+E prawa jazdy. Zapraszamy do oglądania.

 


 

Szanowni Klienci WORD Warszawa, 
Informujemy, że Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. na dzień 30 stycznia zaplanowała wdrożenie nowej wersji serwisu rezerwacji terminów egzaminów państwowych na prawo jazdy (https://info-car.pl/new/o-serwisie).
W związku z tym, w piątek 29 stycznia o godzinie 20.00 wyłączona zostanie obecna wersja serwisu rezerwacji na portalu info-car.pl oraz płatności terminalowych.
Przerwa w dostępności potrwa do soboty 30 stycznia do godzin przedpołudniowych. Włączenie nowej wersji serwisu rezerwacji egzaminów planowane jest ok. godziny 10.00.

Z uwagi na wspólne rozwiązania techniczne, 30 stycznia od 6.00 do czasu uruchomienia nowego serwisu (ok. 10.00), nie będzie możliwości realizacji transakcji za pośrednictwem terminali POS zlokalizowanych w WORD.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Szanowni Klienci WORD Warszawa, 

informujemy, że ze względu na prowadzone w dniu 23 stycznia 2021 roku prace konserwacyjne w systemie informatycznym Miejsca Egzaminowania Odlewnicza, ośrodek będzie nieczynny, nie będą realizowane egzaminy na prawo jazdy oraz zapisy na egzaminy.

Dodatkowo w związku z prowadzonymi pracami, od godziny 1500 dnia 22 stycznia 2021 (piątek) do godziny 600 dnia 25 stycznia 2021 (poniedziałek) mogą wystąpić problemy z dostępnością usługi internetowej rezerwacji terminów egzaminów w Miejscu Egzaminowania Odlewnicza.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Zyczenia 2020 12 24

Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniach 24.12.2020 r. (czwartek), 31.12.2020 r. (czwartek) oraz 02.01.2021 r. (sobota) Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie będzie nieczynny.

W tym dniu nie będą realizowane egzaminy oraz nie będą prowadzone zapisy na egzaminy we wszystkich Miejscach Egzaminowania.