Egzaminatorzy WORD Warszawa w ramach akcji „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” poprowadzili zajęcia dla dzieci i młodzieży w niewielkiej miejscowości Kąty na Mazowszu. Uczniowie wzięli udział w trzech panelach o bezpieczeństwie i otrzymali pakiety odblasków. O zajęcia prosiła rada rodziców zaniepokojona o bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły

Na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego w Modlinie działa już nowoczesny kompleks szkoleniowy w którym odbywać się będą szkolenia dla nauczycieli chcących zdobyć nowe lub podnieść już posiadane kompetencje zawodowe w zakresie przedmiotu wychowania komunikacyjnego. W Centrum prowadzone tez będą zajęcia dla uczniów chcących uzyskać konieczną wiedzę do bezpiecznego zachowania się w ruchu tak jako pieszy użytkownik dróg ale także jako młody rowerzysta, zdając egzamin na kartę rowerową.

Zajęcia prowadzone będą z użyciem nowoczesnych, multimedialnych technik prezentowania wiedzy co pozwoli na efektywne przekazywanie materiału szkoleniowego korzystając z faktu iż jeden obraz potrafi powiedzieć więcej niż tysiące słów.

Po zdobyciu wiedzy teoretycznej przyjdzie czas na nabycie praktycznych umiejętności poruszania się po drogach publicznych. Na specjalnie zaprojektowanym torze, symulującym rzeczywistą drogę z mnogością skrzyżowań, znaków, świateł, młody adept rowerowego życia będzie mógł w bezpiecznym środowisku nauczyć się mądrego i bezpiecznego współkorzystania z drogi z innymi uczestnikami ruchu drogowego.

Zgłoszenia dla grup zorganizowanych, bądź pytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie pod numerem telefonu: (22) 59-76-765.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz miłośników rowerów do bezpłatnego korzystania z infrastruktury Mazowieckiego Centrum BRD w Modlinie.

 

Szanowni Klienci,

w dniu 24 grudnia 2018 (Wigilia) WORD Warszawa będzie nieczynny, nie będą realizowane egzaminy na prawo jazdy oraz nie będą prowadzone zapisy na egzaminy. Nie będzie też pracować Administracja ośrodka.

W dniach 27.12.2018 - 29.12.2018 WORD Warszawa będzie czynny w godzinach 700 - 1500.

Administracja ośrodka pracuje w dniach 27 - 28 grudnia 2018 normalnie, tj. w godzinach 800 - 1600.

W dniu 31.12.2018 WORD Warszawa będzie nieczynny, nie będą realizowane egzaminy na prawo jazdy oraz nie będą prowadzone zapisy na egzaminy. Nie będzie też pracować Administracja ośrodka.

Szanowni Państwo, Klienci WORD w Warszawie

W związku z coraz częstszymi zapytaniami o termin wymiany pojazdów egzaminacyjnych wykorzystywanych w procesie egzaminacyjnym dla kategorii B prawa jazdy informujemy, że wymiana samochodów osobowych planowana jest na 2020 rok.

Mając na uwadze komfort osób podchodzących do egzaminu praktycznego na kategorię B+E oraz B96 prawa jazdy, pod koniec pierwszego kwartału 2019 dostępny będzie nowy pojazd marki Citroën Jumpy Kombi, w wersji 1.5 BlueHDi 100 długość M w zestawie z przyczepą dotychczas użytkowaną.

Nadal do egzaminowania będzie dla Państwa dostępny obecnie używany pojazd FIAT Scudo, a o sposobie wyboru pojazdu na egzamin zostaną Państwo odpowiednio wcześniej poinformowani.

Szanowni Klienci,

informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych pracy Miejsca Egzaminowania Odlewnicza (egzaminy w godzinach 600 - 2200) w dniach 7 oraz 14 grudnia 2018 usługa "jazdy próbnej" nie będzie realizowana.

Za utrudnienia przepraszamy