Drukuj

Adres

WORD Warszawa, Miejsce Egzaminowania "Radarowa", 02-137 Warszawa, ul. Radarowa 1


Biuro Obsługi Klienta

tel. (22) 499-53-52 (785-250-683), (22) 499-21-52 (785-250-715), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące procedury zapisu na egzamin znajdą Państwo w zakładce Egzaminy, Zapis na egzamin

Jednocześnie informujemy, że w celu zapewnienia Klientom bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości obsługi okienka Biura Obsługi Klienta są monitorowane - rejestrowany jest zarówno obraz jak i dźwięk. Administratorem zapisanych danych jest WORD Warszawa, ul. Odlewnicza 8.

Godziny pracy

 

Egzaminy

BOK / Zapisy

Kasa

poniedziałek - sobota

7:00 - 15:00

7:00 - 15:00

----*

*Informujemy, że od dnia 13 listopada 2016 ze względu na wycofanie się Banku Spółdzielczego w Ciechanowie z prowadzenia Punktów Kasowych w Miejscach Egzaminowania WORD w Warszawie nie będzie możliwoeści dokonywania opłat gotówkowych na rzecz WORD w Warszawie. W Miejscach Egzaminowania będzie możliwość dokonywania płatności wyłącznie z użyciem kart płatniczych.


 Pracownicy funkcyjni

Kierownik Miejsca Egzaminowania
 Maciej ZborowskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koordynator Miejsca Egzaminowania
 Beata ZborowskaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak dojechać

  Szczegółowe informacje o warszawskiej komunikacji miejskiej na stronie ZTM