Adres

WORD Warszawa, Miejsce Egzaminowania "Odlewnicza", 03-231 Warszawa, ul. Odlewnicza 8


Biuro Obsługi Klienta

tel. (22) 59-76-781, fax (22) 59-76-782fax (22) 59-76-783 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące procedury zapisu na egzamin znajdą Państwo w zakładce Egzaminy, Zapis na egzamin

Jednocześnie informujemy, że w celu zapewnienia Klientom bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości obsługi okienka Biura Obsługi Klienta są monitorowane - rejestrowany jest zarówno obraz jak i dźwięk. Administratorem zapisanych danych jest WORD Warszawa, ul. Odlewnicza 8.


Godziny pracy

 

Egzaminy

BOK / Zapisy

Kasa

poniedziałek - czwartek

600 - 2200

600 - 2200

-----*

piątek, sobota

700 - 1500

700 - 1500

-----*

*Informujemy, że od dnia 13 listopada 2016 ze względu na wycofanie się Banku Spółdzielczego w Ciechanowie z prowadzenia Punktów Kasowych w Miejscach Egzaminowania WORD w Warszawie nie będzie możliwoeści dokonywania opłat gotówkowych na rzecz WORD w Warszawie. W Miejscach Egzaminowania będzie możliwość dokonywania płatności wyłącznie z użyciem kart płatniczych.


 Pracownicy funkcyjni

Kierownik Miejsca Egzaminowania
 Sławomir MalinowskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koordynatorzy Miejsca Egzaminowania
 Bogusław CiemińskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Michał JagiełłoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Egzaminator Nadzorujący
 Adam KlejnaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak dojechać

 • samochodem:
 • jadąc Trasą Armii Krajowej (Trasą Toruńską) zjazd na ul. Marywilską:
  • jadąc od strony Marek - w prawo,
  • jadąc od strony Wisły - w lewo,
  • na pierwszym skrzyżowaniu w prawo (ul. Odlewnicza),
 • komunikacją miejską - przystanek "Odlewnicza":
  • tramwajem: 4, 41
  • autobusem: 214

 Szczegółowe informacje o warszawskiej komunikacji miejskiej na stronie ZTM