Kolejni pracownicy WORD w Warszawie objęci prewencyjną kwarantanną zgłaszają otrzymanie od Służb Sanitarnych dobrych wiadomości o negatywnym wyniku badania na obecność SARS-Cov-2 oraz decyzji o zakończeniu kwarantanny.

W związku z powyższym Miejsce Egzaminowania Radarowa wznawia swoją działalność od dnia 13 lipca 2020 roku.

Osoby które mają wyznaczone egzaminy będą do nich od 13 lipca 2020 podchodzić zgodnie z planem.

Wszystkie wolne miejsca będą przeznaczone w pierwszej kolejności dla osób z odwołanych terminów. Ze względu na konstrukcję usługi, zapisy przez info-car.pl dla "odwołanych terminów" nie będą możliwe a normalne terminy jak i sama usługa włączana będzie sukcesywnie.

Aby wyznaczyć nowy termin egzaminu należy skontaktować się z BOK ME Radarowa ((22) 499-53-52 (+48 785-250-683)) i w ramach rozmowy telefonicznej, z wykorzystaniem środków z odwołanego terminu, wyznaczyć nowy termin lub ustalić dalszy tok postępowania jeżeli do zrealizowania zapisu potrzebne będzie wykonanie dodatkowych operacji.

Z tymi z Państwa do których mamy w systemie egzaminacyjnym numery telefonów, bądź kontakt pozyskany z systemu info-car.pl, będziemy starali się skontaktować celem ustalenia nowego terminu. Kolejność wykonywania telefonów będzie zgodna z kolejnością wyznaczonych egzaminów czyli zaczniemy od list osób z 3 lipca i tak osoba za osobą.

Zapraszamy do kontaktu i mamy nadzieję że nasza dalsza praca dla Państwa  nie będzie już zakłócana podobnymi niespodziankami

Do zobaczenia na egzaminie. Życzymy samych wyników pozytywnych, takich szczęśliwych i pozytywnie pozytywnych.